Oferta pracy

Video Content Manager

Grupa Mediowa Time

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Jubilerska 10

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i realizacja strategii dystrybucji materiałów video w social mediach

  • zarządzanie kanałami na YouTube oraz profilami publikującymi materiały video na innych platformach social media – TikTok, Facebook, Instagram

  • rozwijanie kanałów monetyzacji

  • udział w pracach projektowych nad nowymi formatami video

  • organizowanie szkoleń, warsztatów dotyczących promocji formatów video

  • wsparcie w tworzeniu materiałów video i współpraca z zespołami redakcyjnymi i producenckimi

  • współpraca z wydawcami formatów video i zespołem social media

  • wdrażanie nowych narzędzi powiązanych z platformami social media

  • raportowanie efektów pracy przy wykorzystywaniu nowoczesnych narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy związanej z promocją materiałów wideo w Internecie

  • doświadczenie w pracy przy projektach SM na platformach YouTube, TikTok, Facebook, Instagram

  • wiedza ekspercka z zakresu zasad funkcjonowania SM

  • umiejętność przekazywania wiedzy w formie szkoleń i warsztatów

  • umiejętność wyciągania wniosków z danych analitycznych

  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

  • umiejętność pracy zespołowej

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w mediach

To oferujemy

  • pracę w czołowej polskiej Grupie Mediowej o ogólnopolskim zasięgu

  • formę współpracy wybraną przez Ciebie: umowa o pracę / B2B

  • udział w dużym projekcie digital

  • pracę w nowoczesnym, multidyscyplinarnym zespole managerów i specjalistów

  • możliwość wpływania na strategię firmy oraz rozwój produktów

  • dostęp do platformy z nauką języka angielskiego e-tutor

  • możliwość korzystania z prywatnej opieki zdrowotnej oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje, finansowanych przez pracodawcę - wybierasz samodzielnie

  • dofinansowanie do studiów w ramach wewnętrznego programu EDULAB

  • programy lojalnościowe oraz zniżki do sklepów i usług naszych partnerów biznesowych

  • realną możliwość rozwoju w strukturach firmy, prowadzimy rekrutacje wewnętrzne

  • przyjemną atmosferę pracy, którą tworzą bardzo kreatywni ludzie

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • Opieka medyczna i pakiet sportowy

Znajdujemy się w gronie największych wydawców serwisów internetowych, a w portfolio wydawniczym naszej grupy znajdują się takie tytuły prasowe jak Super Express, Murator, M jak Mieszkanie i wiele innych, a także stacje radiowe m.in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio Super Nova, posiadamy również własne wydawnictwo – Harde, które przenosi czytelników w zupełnie inny świat.

Przewiń do profilu firmy