Oferta pracy

Visual Communication Officer with German

Volkswagen Group Services sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Szacowanie terminów realizacji zleceń

  • Przydzielanie zleceń członkom zespołu

  • Prowadzenie profesjonalnej komunikacji z klientami

  • Zarządzanie grupową skrzynką mailową

  • Przygotowywanie pojedynczych slajdów na potrzeby klienta

  • Realizacja innych zadań zleconych przez Supervisora/Team Leadera zespołu.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie min. B2

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2

  • Doświadczenie w pracy bezpośrednio z klientem i profesjonalnej wymianie korespondencji

  • Zorientowanie na klienta

  • Doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych prezentacji

  • Doświadczenie w lokowaniu pracy w zespole, rozdzielanie jej z zachowaniem deadlinu klienta

  • Praktyczna znajomość pakietu Office, zwłaszcza PowerPoint

  • Zwracanie uwagi na szczegóły i jakość świadczonych usług

  • Postawa proaktywna i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy

  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznej organizacji

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

Etapy rekrutacji
1

Etap 1 Aplikuj on-line

2

Spotkanie rekrutacyjne z przedstawicielem działu HR

3

Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem działu (Team Leader)

4

Finalna decyzja i informacja zwrotna

5

Podpisanie umowy

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku w Poznaniu jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z główną siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Dodatkowo z powodzeniem rozwija trzy obszary pozaksięgowe, takie jak: Commercial Services, Data Engineering oraz Engineering.

Przewiń do profilu firmy

Zespół Chart Factory jest odpowiedzialny za świadczenie usług związanych z tworzeniem prezentacji PowerPoint na wysokim poziomie jakości. Oferujemy usługi takie jak: przenoszenie szkiców na wykresy, przerabianie istniejących projektów/prezentacji zgodnie ze wskazówkami klienta oraz udzielanie wsparcia podczas tworzenia zleceń.