Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Visual Merchandiser - Dekorator miejski

DIVERSE

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie standardów visual merchandisingu

  • Przestrzeganie standardów VM

  • Przekazywanie wiedzy i standardów VM pracownikom salonu w zakresie zasad ekspozycji towarów

  • Monitorowanie pracy na salonie w powyższym zakresie

Nasze wymagania

  • Znajomości standardów ekspozycji odzieży

  • Umiejętności wdrażania standardów VM

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności przekazywania wiedzy innym osobom

  • Kreatywności

  • Zmysłu artystycznego

  • Umiejętności efektywnej pracy zespołowej

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole

  • Uczestniczenie w dynamicznym rozwoju firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę w stabilnej firmie

  • Pakiet świadczeń i niezbędne narzędzia pracy

  • Zniżki na odzież marki DIVERSE

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • System nagód