Ta oferta pracy jest nieaktualna od 127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Visual Merchandiser

  • Poznań, Suchy Las (pow. poznański), wielkopolskie
  • Kierownik
  • 16.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top

    Gomez to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy dom mody gomez.pl oferujące odzież, obuwie, torebki i akcesoria najlepszych marek premium na świecie. W naszej ofercie znajdziecie najnowsze kolekcje marek takich jak: Red Valentino, Michael Kors, Tommy Hilfiger, PINKO, TWIN-SET, UGG, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans, Liu Jo, Calvin Klein i inne.

    Wierzymy, że ubranie jest integralną częścią każdego z nas – jest odzwierciedleniem naszej osobowości i charakteru. Kochamy modę i żyjemy nią. Chcemy wciągać naszych klientów i pracowników w pełną przygód podróż po stolicach mody na całym świecie, najnowszych trendach i nowatorskim designie. Cały czas się rozwijamy powiększając ofertę o nowe marki i zmieniamy salony, bo dbamy o najwyższy komfort naszych klientów.

    Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań, Suchy Las (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowanie oraz dbałość o ekspozycję towaru w salonie, aranżacja witryn oraz manekinów zgodnie ze standardami firmy
    • Współpraca z działami marketingu, zakupów, handlowym
    • Szkolenie i koordynowanie pracy zespołów salonów stacjonarnych w zakresie VM
    • Analiza efektywności prowadzonych działań
    • Raportowanie do Zarządu i koordynatora działu handlowego.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku w branży odzieżowej,
    • Zainteresowanie modą oraz znajomość trendów,
    • Zdolności plastyczne i zmysł estetyczny,
    • Kreatywność i pomysłowość,
    • Umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w zgranym i otwartym na pomysły zespole,
    • Bogaty pakiet benefitów: Karta MultiSport, pakiet socjalny (opieka medyczna),
    • Atrakcyjne rabaty pracownicze na nasze kolekcje,
    • Możliwość pracy z najlepszymi markami modowymi,
    • Imprezy integracyjne i nagrody uznaniowe,
    • Dla najlepszych możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur Gomez.

    Dziękujemy za nadesłane aplikacje. Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).

    Administratorem danych jest Gomez Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Poznaniu (60-693), przy ul. Tomasz Drobnika 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000631068 (akta rejestrowe przechowywane przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy - Krajowego Rejestru Sądowego), NIP 9721264099, REGON 364534202, zwana dalej „GOMEZ”. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.