Ta oferta pracy jest nieaktualna od 467 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

VM Regionalny na rynki zagraniczne

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających w Polsce, w Niemczech, w Rosji, w Rumunii i na Ukrainie. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny za:

    • Przygotowanie wizualnej prezentacji towaru na potrzeby całej sieci sklepów własnych i franczyzowych
    • Wdrażanie i kontrolowanie standardów ekspozycji na rynkach zagranicznych
      oraz przygotowywanie instrukcji VM
    • Otwarcia nowych sklepów we współpracy z partnerami franczyzowymi

    Co oferujemy:

    • Stabilne miejsce pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju
    • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia na rynkach zagranicznych
    • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, w tym opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Wprowadzenie w zakres obowiązków

    Czego oczekujemy:

    • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży odzieżowej
    • Umiejętności tworzenia ekspozycji w sklepie
    • Znajomości podstaw kompozycji i łączenia kolorów
    • Swobodne poruszanie się ogólnoświatowych trendach w modzie i visual merchandising’u
    • Znajomości środowiska Windows i programów graficznych (Corel Draw, Photoshop)
    • Samodzielności i umiejętności pracy pod presją czasu
    • Gotowości do częstych zagranicznych wyjazdów służbowych
    • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny
    • Znajomość języka rosyjskiego – będzie dodatkowych atutem

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie
    z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ).
    bottom