Logo Pracuj.pl

VMware Cloud Administrator

EXEA Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • Windows Server

Mile widziane

  • Azure DevOps

  • Azure SQL

  • AWS

  • Veeam

  • Google Cloud Platform

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie i rozwój środowiska VMware
  • Wdrażanie nowych usług w oparciu rozwiązania VMware
  • Prowadzenie projektów klienckich od strony technicznej
  • Wspieranie zespołu Administratorów w rozwiązywaniu problemów z zakresu wirtualizacji
  • Utrzymywanie dokumentacji środowiskowej i projektowej
  • Utrzymanie wysokiej dostępności infrastruktury i usług

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość vSphere (ESXi, vCenter)
  • Znajomość rozwiązań VMware vRLI, NSX-v, vROps
  • Znajomość MS Active Directory
  • Znajomość podstaw zagadnień sieciowych
  • Znajomość podstaw Linux
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów IT

  • Certyfikat VCP-DCV, VCP-NV
  • Znajomość vCloud Director, NSX-T, SRM, Veeam, S3, MS Azure, MS Stack, Docker
  • Znajomość PowerShell, bash
  • Znajomość narzędzi Jenkins, Terraform, Ansible
  • Inne certyfikaty potwierdzające znajomość technologii

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

50

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum
  • kanban

Skład zespołu

  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań
  • automatyzacja testów
  • pentesty
  • środowiska testowe
  • testy funkcjonalne
  • testy wydajnościowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • zaufanie do ludzi
  • gwarancja rozwoju zawodowego
  • realny wpływ na projekty i nasze usługi
  • dostęp do najnowszych technologii IT
  • odpowiedzialność za swój kawałek podłogi
  • nierobienie rzeczy bez sensu
  • kultura feedbacku

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

W Exea Data Center wspieramy firmy na drodze cyfrowej transformacji i ich przejściu do chmury. Projektujemy, wdrażamy i utrzymujemy rozwiązania chmurowe m.in. w oparciu o technologie VMware, Azure czy Veeam oraz infrastrukturę własnego nowoczesnego centrum przetwarzania danych.

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych i zaangażowanych pasjonatów nowych technologii. Wzajemne zaufanie oraz swobodna i kreatywna atmosfera sprawiają, że każdy z nas może czuć się w pracy jak u siebie.

Stawiamy na bezustanny rozwój każdego z nas i ciągle podnosimy swoje kompetencje. Dzięki temu wraz z rozwojem Exea Data Center, każdy z nas ma szansę na łatwy rozwój swojej kariery.

Dołącz to zespołu Cloud, gdzie jako Junior Administrator będziesz odpowiedzialny za rozwój i doskonalenie nowych rozwiązań w ramach prowadzonych projektów.

VMware Cloud Administrator, warmińsko-mazurskie