Logo Pracuj.pl

VMware Engineer

eSky.pl S.A.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • VMware

  • SQL

O projekcie

Cześć, nazywam się Rafał Pasternak i wraz z moim 3 osobowym zespołem odpowiadamy w eSky za fizyczną infrastrukturę. Począwszy od naszych serwerów kolokowanych w Data Center, zagadnień sieciowych, jak również Active Directory, baz danych, po całe środowisko wirtualizacyjne oparte o VMware. Dotyczy to zarówno środowisk produkcyjnych, deweloperskich oraz rozwiązań wewnętrznych.

Platforma VMware jest dla Nas ważną częścią infrastruktury. Opierają się na niej ponad połowa zasobów produkcyjnych i całe środowisko developerskie. Ponadto od dwóch lat budujemy rozwiązania dla Contact Center oparte o wirtualne pulpity na platformie VMware Horizon aby Agenci mogli pracować elastycznie na całym świecie.

W związku z tym, że nasz zespół ma coraz więcej odpowiedzialności i pracy, co spowodowane jest ciągłym rozwojem naszej firmy. Chcielibyśmy zatrudnić kolejne osoby aby lepiej podzielić obowiązki, zwiększając przy tym jakość wykonywanych przez nas zadań..

Choć to wymagająca praca mamy poczucie sensu tego co robimy, a co ważne perspektyw rozwojowych firmy jak i nas samych. Mamy duży wpływ na technologie, z którymi pracujemy na co dzień.Dlatego właśnie chcemy abyś do nas dołączył i nas wsparł. Jeżeli znasz się na VMware a przy okazji orientujesz się w części z pozostałych zagadnień np. Linux, LAN/WAN, MSSQL lub AD, macierzach dyskowych, sieciach SAN skontaktuj się z nami i chętnie porozmawiamy na ten temat. Dowiesz się wszystkiego.

Pozdrawiam,

Rafał

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie platformy VMware,
  • Monitorowanie środowiska VMware,
  • Utrzymanie i rozwój platformy VMware Horizon
  • Administrowanie MS SQL
  • Utrzymanie działających rozwiązań

Nasze wymagania

  • Znajomość technologii infrastruktury pulpitu wirtualnego (VDI), zwłaszcza z produktami VMware, takimi jak Horizon View, vSphere, ESXi
  • Doświadczenie we wdrażaniu oraz utrzymaniu rozwiązania wirtualnych pulpitów
  • Doświadczenie w technicznym rozwiązywaniu zaawansowanych zdarzeń i problemów związanych z infrastrukturą VMware VDI.
  • Mile widziana znajomość technologii MS SQL Server
  • Mile widziana doświadczenie w dostrajaniu baz danych SQL
  • Mile widziana znajomość zarządzania macierzami dyskowymi

To oferujemy

  • Dojrzałe procesy technologiczne
  • Bezpośredni wpływ na kształt rozwiązań oraz bliską współpracę z biznesem
  • Pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda tworzenia metodyki pracy i wyboru technologii
  • Zaawansowany proces Agile – pełna adopcja w skali całej firmy od ponad 6 lat, Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • Duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Udział w konferencjach IT - co roku jesteśmy obecni na najważniejszych branżowych konferencjach, nie tylko w Polsce, ale i za granicą
  • Benefity w systemie kafeteryjnym – karta Multisport, bilety do kina, kody rabatowe w sklepach, możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz prywatnej opieki medycznej

VMware Engineer, dolnośląskie