Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wagowa/wagowy

  • Szczecin, Tanowo (pow. policki), zachodniopomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NEWCO Centrum Odzysku i Producent Paliw Alternatywnych

    Newco Sp. z o.o. powstała w 2004 roku, jest producentem wysokiej jakości paliw alternatywnych typu RDF i SRF. Firma zajmuje się wykorzystaniem potencjału energetycznego odzyskiwanego z odpadów. Nasze Centrum Odzysku i Produkcji Paliw Alternatywnych wyposażone jest w linię produkcyjną w pełni zautomatyzowaną i sterowaną komputerowo, posiadamy własne laboratorium zajmujące się monitorowaniem jakości wytwarzanych paliw.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Szczecin, Tanowo (pow. policki) (okolice)
    Region: zachodniopomorskie

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe – ochrona środowiska)
    • Obsługa komputera (Word, Excel)
    • Systematyczność, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
    • Dobra organizacja pracy
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)

    Cechy wymagane od kandydata:

    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność, uczciwość
    • Punktualność, dokładność

    Zakres obowiązków:

    • Ważenie i kontrola ładunków i towarów
    • Obsługa elektronicznej wagi samochodowej
    • Prowadzenie ewidencji zgodnie potrzebami firmy
    • Przygotowanie raportów związanych z ważonymi towarami
    • Kontrolowanie poprawności bazy danych ważonych pojazdów, przewoźników oraz kontrahentów
    • Weryfikacja odpadów przyjmowanych do zakładu pod względem kodu odpadu

    Oferujemy:

    • Niezbędne szkolenie przygotowawcze (program komputerowy, klasyfikacja odpadów)
    • Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • System premiowy i nagrody
    • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
    Prosimy o umieszczanie w dokumentach następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U z 2002r. Nr 101 poz. 926 ze zm.)