Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wagowy przyjęcia żywca

  • Rzeszów, podkarpackie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-05-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RZESZOWSKIE ZAKŁADY DROBIARSKIE Sp. z o.o.
    ul. Marii Konopnickiej 18, 35-211 Rzeszów

    Zatrudnią na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rzeszów

    Zadania

    • dokładne rozliczanie wagi pomostowej,
    • kontrola prawidłowego ustawienia samochodu na wadze
    • rzetelne wypełnianie dokumentów zgodnie ze wskaźnikami wag i licznika
    • klasyfikacja jakościowa drobiu
    • rejestrowanie sztuk drobiu
    • kontrola dokumentacji obowiązującej przy dostawach do uboju.
    • prowadzenie dokumentacji przyjęcia żywca i rozchodu odpadów poubojowych.

    Wymagania

    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość pakietu MS OFFICE,
    • aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • atrakcyjne warunki finansowe.
    • praca na terenie Rzeszowa w systemie dwuzmianowym
    Prosimy o dodanie do CV (nazwy stanowiska pracy o które się Państwo ubiegają)
    dokumenty aplikacyjne prosimy wysłać za pomocą APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. z 29.10.97nr 133, poz. 883).