Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Warehouse Manager

John Cotton Europe Sp. z o.o.O firmie

John Cotton Europe Sp. z o.o.

Szczawieńska 1

Szczawno-Zdrój

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie i koordynowanie pracy personelu magazynowego:

  • opracowywanie i rozliczanie grafiku czasu pracy

  • kontrola wymaganych prawem uprawnień i szkoleń

  • rekrutacja i szkolenia personelu

  • planowanie i koordynowanie płynnego przepływu towarów i dokumentacji magazynowej:

  • zapewnienie zgodności stanów systemowych z fizycznymi

  • zapewnienie czystości magazynu i bezpieczeństwa przechowywania towarów

  • zmaksymalizowanie wykorzystania przestrzeni magazynowej

  • koordynacja funkcjonowania magazynu z pracą działu produkcji, zakupów oraz transportu

  • rozpatrywanie reklamacji związanych z brakami i uszkodzeniami towarów powstałymi podczas procesów rozładunki i załadunku oraz magazynowania

  • odpowiedzialność za okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji;

  • odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie oraz wymianę sprzętu i wyposażenia magazynu:

  • kontrakty i serwis wózków widłowych

  • przeglądy i oznaczenia regałów magazynowych oraz bram doków załadunkowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów magazynowych (udział przy wdrążaniu systemów ERP lub np. sam WMS, Kanban, 5s)

  • udokumentowana umiejętność przeprowadzania zmiany:

  • wdrażanie KPI

  • wdrażanie procedur i procesów

  • wdrażanie nowych linii, otwieranie / przenoszenie magazynu, inne

  • umiejętność reagowania na zagrożenia i sytuacje kryzysowe, wykorzystywanie narzędzi naprawczych (np. raporty 8D, Ishikawa, 5Why lub inne)

  • umiejętność motywowania zespołu w warunkach dynamicznego wzrostu przedsiębiorstwa

  • komunikatywny język angielski

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze zakupów

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o wysokiej i stabilnej pozycji w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych umiejętności

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie przewidziane dla spełniającego wymagania firmy kandydata

JOHN COTTON EUROPE Sp. z o.o. jest firmą z długoletnią tradycją w branży tekstylnej. Spółka specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości poduszek i kołder.

Przewiń do profilu firmy