Oferta pracy

Warehouse Operations Manager

Antal Engineering & Operations O firmie

  • Janki (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Obecnie dla naszego kleinta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: /105/05/2021/WW

Obowiązki:

  • Zapewnienie, że wszystkie działania związane z projektem / przejściem są realizowane zgodnie z uznaną metodologią najlepszych praktyk (zarządzanie ryzykiem, ład korporacyjny, zapewnienie jakości, rozwiązywanie problemów, raportowanie)
  • Przejmij odpowiedzialność za inicjatywy zmian, od identyfikacji ewolucji / wydajności do projektu
  • Przedstawienie, ułatwienie i prowadzenie przydzielonych projektów doskonalenia procesów
  • Ogólna funkcja magazynowania i dystrybucji produktów w celu zapewnienia efektywnego i wydajnego zarządzania zapasami
  • Zapewnienie poziomu usług - DIFOT (dostawa w pełnym terminie)
  • Monitorowanie wydajności w celu oceny zdolności do spełnienia wymagań dotyczących jakości i dostawy
  • Optymalizuj procesy, aby osiągnąć wyższą wydajność i oszczędności
  • Wprowadzaj zmiany w procesach za pomocą wywiadów z pracownikami, analizy dokumentów, warsztatów wymagań, ankiet, wizyt w terenie, opisów procesów biznesowych, analizy biznesowej i przepływu pracy analiza
  • Zaplanuj kontrolę zapasów, logistykę i dystrybucję
  • Zapewnienie efektywnego wykorzystania materiałów, sprzętu i personelu w celu zapewnienia jakości produkcji
  • Przeanalizuj, aby określić, jak zwiększyć rotację zapasów, zmniejszyć ilość odpadów i zoptymalizować obsługę klienta
  • Monitoruj prognozy i kwoty, aby zidentyfikować zmiany lub określić ich wpływ na działania w łańcuchu dostaw
  • Podejmowanie działań jako pierwsza linia łagodzenia problemów
  • Koordynacja z powiązanymi działami i funkcjami w celu zapewnienia odpowiedniego przepływu informacji i zrozumienia ogólnego kierunku doskonalenia procesu

Kwalifikacje:

  • Doświadczenie w łańcuchu dostaw detalicznych
  • Dobrze udokumentowane międzynarodowe doświadczenie w projektach / działaniach związanych z zarządzaniem zmianą
  • Praktyka w stosowaniu szczupłych narzędzi i / lub innych metodologii doskonalenia procesów
  • Zdolność do pracy w szybko zmieniającym się środowisku, w którym wymagane są ciągłe innowacje
  • Zorientowany na klienta i jakość
  • Umiejętność dokładnej i wydajnej pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Elastyczny, kreatywny i zmotywowany gracz zespołowy
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Co oferujemy

  • Umowa o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń
  • Szansa na rozwój kariery w międzynarodowej firmie o rozpoznawalnej na całym świecie marce
  • Zmotywowane środowisko stworzone przez pełnych pasji ludzi
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne