Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Warehouse Operator - Magazynier

KATOEN NATIE LOGISTYKA Sp. z o.o.

  • Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski)

    Nowa Wieś Wrocławska (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek samochodów ciężarowych

  • Kontrola jakości towarów

  • Paletyzacja i etykietowanie towarów

  • Przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Umieszczanie palet na regałach wysokiego składowania

  • Praca z wykorzystaniem skanerów (WMS)

  • Inwentaryzacja stanów magazynowych

  • Prace porządkowe

Nasze wymagania

Czy lubisz pracować w bezpiecznym środowisku pracy, gdzie ludzie pracują razem jako zespół?

Czy uważasz się za osobę odpowiedzialną, zaangażowaną i zmotywowaną do wykonywania swoich obowiązków?

Pasjonujesz się logistyką lub chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie?

Szukasz pracy na pełny etat i konkurencyjnego wynagrodzenia?

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska, doświadczenia i umiejętności.

  • Premię transportową za dzień roboczy zgodnie z naszą polityką.

  • Kwartalną premię za wyniki w pracy zgodnie z naszą polityką.

  • Standardowy czas pracy w systemie dwuzmianowym (od 6AM do 10PM) od poniedziałku do piątku.

  • Bezpieczne, jakościowe i produktywne środowisko pracy.

  • Możliwości rozwoju.

  • Bezpieczeństwo pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Jako dostawca usług logistycznych zlokalizowany w Nowej Wsi Wrocławskiej poszukujemy obecnie zmotywowanych osób, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko Operatora lub Operatora Wózka Widłowego!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś "TAK!

to zapraszamy Cię do aplikowania do Katoen Natie Logistyka Sp. z o.o. za pomocą przycisku aplikowania załączając swoje CV oraz preferowane stanowisko pracy.

Telefon kontaktowy 881-700-149