Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Warehouse Research & Implementation Project Manager / Kierownik Projektu - Wyszukiwanie i Implementacja Magazynu

HSNF Ltd

10 00015 000 brutto / mies.
  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukanie, analiza i przedstawienie 3 lub 4 opcji wynajmu naszego nowego magazynu logistyczno-przeładunkowego HSNF w Polsce

  • Głównymi wymogami dla magazynu są – lokalizacja nie dalej niż 3 godziny dojazdu od Berlina; między 1000 i 2000 m2 z opcją powiększenia lub przeniesienia magazynu po 2-3 latach; miejsce na minimum 500 palet; możliwość przechowywania Materiałów Niebezpiecznych w ograniczonych ilościach; dostęp dla 4-5 pracowników z możliwością rozszerzenia do 10 w przeciągu 2-3 lat

  • Celnie wycenić wynajem / zakup i koszty pracownicze dla potencjalnych lokacji i zaprezentować wyniki udziałowcom

  • Projekt znalezienia i założenia magazynu logistyczno-przeładunkowego będzie zawierać w sobie zajmowanie się zawarciem umowy wynajmu, nabycie sprzętu, wynajem personelu, implementację systemów zarządzania magazynem (WMS) itd.

  • Zarządzanie otwarciem oddziału firmy w Polsce

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakładaniu nowoczesnego centrum dystrybucji od zera

  • Zdolność szybkiego budowania wartościowych relacji i efektywnego korzystania z nich

  • Umiejętność zrozumienia i krytycznej analizy opinii ekspertów

  • Zdolność logicznego, analitycznego i efektywnego rozwiązywania problemów

  • Umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się priorytety

  • Zdolność planowania i ustalania priorytetów i zapewnienie dotrzymywania terminów

  • Udowodnione doświadczenie w roli Kierownika Projektu (Project Manager)

  • Znajomość procedur B2C i B2B (dobra znajomość sprzedaży przez Amazon mile widziana)

  • Umiejętność realizacji projektów na czas i w ramach ustalonego budżetu

  • Znajomość realiów biznesowych w Polsce

  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim

To oferujemy

  • Wynagrodzenie miesięczne lub pośrednie, po zakończeniu etapów projektu – negocjowane i zależne od poświęconego czasu i doświadczenia

  • Premia za wykonanie projektu na czas i zgodnie z celem jest przewidziana dla odpowiednich kandydatów

O nas

W przeciągu ostatnich 10 lat, HSNF stała się jedną z wiodących firm zajmujących się sprzedażą kosmetyków i produktów zdrowotnych w Wielkiej Brytanii. Obecnie planujemy rozszerzyć naszą działalność poprzez otworzenie magazynu w Polsce aby lepiej obsługiwać rynki Niemieckie i Europejskie.

Poszukujemy doświadczonej, pracowitej i przedsiębiorczej osoby na stanowisko Kierownika Projektu - Wyszukiwanie i Implementacja Magazynu która będzie blisko współpracować z naszym biurem w Londynie. Osoba ta będzie odpowiedzialna za projekt od początku do końca – od wyszukiwania i podejmowania decyzji w sprawie lokacji magazynu do przekazania w pełni funkcjonalnego magazynu i centrum logistycznego

W tej roli bardzo istotna będzie zdolność efektywnego zarządzania czasem, budżetem i ludźmi. Jest to rola wymagająca bezpośredniego zaangażowania.

• Pozycja tymczasowa na czas 4-6 miesiecy, praca zdalna, współpraca z biurem w Londynie; tymczasowe zamieszkanie w pobliżu magazynu będzie wymagane w fazie implementacji.

• Aplikacje należy składać z CV w języku angielskim