Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Warehousing Manager

Wienerberger Ceramika Budowlana sp. z o.oO firmie

  • małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Warehousing Manager jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesami magazynowymi w dwóch spółkach koncernu Wienerberger w Polsce – firmy Wienerberger Ceramika Budowlana oraz Semmelrock Stein+Design. Szukamy osoby gotowej do częstych podróży służbowych mających na celu zbudowanie efektywnego zespołu Kierowników Magazynów oraz standaryzację procesów w obu spółkach.

Warehousing Manager jest osobą odpowiedzialną za zarządzanie procesami magazynowymi
w dwóch spółkach koncernu Wienerberger w Polsce – firmy Wienerberger Ceramika Budowlana oraz Semmelrock Stein+Design. Szukamy osoby gotowej do częstych podróży służbowych mających na celu zbudowanie efektywnego zespołu Kierowników Magazynów oraz standaryzację procesów w obu spółkach.

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie i standaryzację procesów magazynowych w dwóch spółkach koncernu (15 magazynów), zbudowanie efektywnego zespołu Kierowników Magazynów
  • Zbudowanie dobrych relacji i efektywnej współpracy z Pionem Produkcji we wszystkich lokalizacjach
  • Stworzenie standardu zarządzania stanem magazynowym w skali kraju
  • Prowadzenie projektów cyfryzacji i automatyzacji magazynów w dwóch spółkach
  • Współtworzenie budżetu magazynowego
  • Określenie jasnych kryteriów oceny i premiowania podległych magazynów
  • Przygotowanie rekomendacji oraz harmonizacja działania magazynów w dwóch spółkach koncernu w 2022 roku
  • Dodatkowe obowiązki dla magazynów Semmelrock (5 lokalizacji):
    • Zarządzanie codzienną pracą magazynów
    • Bezpośrednie zarządzanie podległymi zespołami magazynowymi
    • Tworzenie oraz zarządzanie budżetem magazynowym
    • Centralna odpowiedzialność za wózki widłowe w spółce Semmelrock
    • Nadzór nad firmami remontującymi palety oraz odpowiedzialność za proces przepływu palet w magazynach
    • Nadzór nad składami wyrobów marketingowych
    • Odpowiedzialność za inwentaryzację wyrobów gotowych

Nasze oczekiwania:

  • Min 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem, bądź magazynami
  • Doświadczenie w tworzeniu oraz zarządzaniu budżetem magazynowym
  • Sukcesy w doskonaleniu procesów magazynowych oraz wdrażaniu projektów cyfryzacji
  • Doświadczenie w zarządzaniu i wdrażaniu projektów magazynowych, umiejętność tworzenia długoterminowych planów rozwoju magazynu
  • Kompetencje managerskie (w zakresie zarządzania zespołami projektowymi, jak i codziennej współpracy z kierownikami oddziałów w strukturze rozproszonej)
  • Umiejętność weryfikacji umów i prowadzenia negocjacji z podwykonawcami
  • Bardzo dobra komunikacja oraz umiejętności budowania relacji
  • Praktyczna znajomość systemów zarządzania magazynem (np. SAP)
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawność operacyjna pozwalająca na podejmowania szybkich i odpowiednich decyzji oraz ich egzekwowania
  •  Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu, inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Prawo jazdy oraz gotowość do regularnych podróży służbowych na terenie kraju (zapewniamy samochód służbowy również do użytku prywatnego)

Ogłoszenie archiwalne