Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Warsztaty SAS DevOps

SAS Institute Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • praktykant / stażysta

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • SQL

O projekcie

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?- Warsztaty DevOps w SAS

Poszukujesz swojej pierwszej pracy w IT i chcesz ją połączyć ją ze studiami? Ta oferta jest wprost dla Ciebie. Warsztaty DevOps to cykl 2-tygodniowych, zdalnych szkoleń, które mają na celu przygotować studentów i absolwentów do pracy w SAS. Obędą się one w dniach 22.02.2021-05.03.2021 w godzinach 9-17. Po warsztatach masz szansę zostać pracownikiem SAS! Jeśli zagadnienia takie jak AI, Data Science nie są Ci obojętne- czytaj dalej i aplikuj do SAS!

O Szkoleniach i pracy

Platforma SAS jest wykorzystywana w wielu firmach w Polsce. Klienci z pomocą konsultantów SAS rozbudowują ją, rozwiązując za jej pomocą coraz to nowe wyzwania biznesowe i techniczne. Warsztaty DevOps SASa mają za zadanie wykształcić konsultantów, którzy będą aktywnie łączyć zadania ukierunkowane na rozwój i operacyjne utrzymanie rozwiązań zbudowanych w oparciu o Platformę SAS, rozszerzać je o nowe funkcjonalności i wersje. W ramach kursu DevOps uczestnik pozna również synergię pomiędzy wytwarzaniem oprogramowania, infrastrukturą sprzętową oraz operacjonalizacją działań powdrożeniowych.

W ramach Szkoleń poruszone będą między innymi następujące tematy:

• Podstawy Linuxa

• Programowanie w SAS 4GL

• Architektura platormy SAS z uwzględnieniem 2 wersji – SAS 9.4 i SAS Viya

• Ansible; skrypty i playbooki wykorzystywane do instalacji, konfigurowania i zarządzania SASem

• Administracja platformą

• Zasoby na GitHubie pomocne w pracy z SASem

• Wykorzystanie zewnętrznej bazy danych na przykładzie danych Oracle

Twój zakres obowiązków

Warsztaty zakończone będą egzaminem z nabytych umiejętności. Osoby z najlepszymi wynikami mają możliwość dostać ofertę pracy w SAS jako DevOps Consultanci!

Po pozytywnie zakończonym egzaminie możesz spodziewać się oferty pracy w SAS. Wówczas Twoimi obowiązkami będą:

• Implementacja zmian w funkcjonalnościach obsługiwanych systemów

• Wsparcie dla zespołów wdrożeniowych w tym tworzenie i rozwijanie narzędzi i procesów DevOps, wgrywanie poprawek i nowych wersji oprogramowania

• Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z codziennym funkcjonowaniem systemu w celu zapewnienia ciągłości procesów biznesowych wspieranych przez system

• Implementacja procesów monitorowania i automatyzacja codziennych zadań utrzymywanego systemu

• Optymalizacja i tuning działania procesów i aplikacji

Dołącz do nas!

Nasze wymagania

  • Podstawowa znajomość systemu Linux

  • Umiejętność programowania w dowolnym języku

  • Znajomość języka SQL

  • Znajomość języka angielskiego

  • Student 3, 4, 5 rok studiów informatycznych, matematycznych, metod ilościowych, ekonometrycznych, statystycznych, lub pokrewnych(lub absolwent)

  • Dostępność w trakcie roku akademickiego w wymiarze minimum 3/5 etatu po zakończeniu Warsztatów

SAS Institute Sp. z o.o.

SAS Institute to wiodąca firma na rynku IT. Z oprogramowania SAS korzysta 83 000 firm i instytucji w ponad 150 krajach na świecie.

SAS dostarcza zaawansowane rozwiązania analityczne dla sektora bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki i administracji publicznej, biorąc udział w budowaniu strategicznych systemów zarządzania na polskim rynku i nieustannie kształcąc swoją kadrę wdrożeniową. Innowacyjność tworzonych rozwiązań wyznacza nowe trendy rynkowe zapewniając SAS pozycję niekwestionowanego lidera na rynku informatycznym w wielu rozwijających się dziedzinach.

Przewiń do profilu firmy

Proces rekrutacji na Warsztaty SAS DevOps:

  • Selekcja nadesłanych CV

  • Krótkie zadanie techniczne - do rozwiązania w domu

  • Spotkanie rekrutacyjne w SAS z wybranymi Kandydatami przez Skype (na spotkaniu obecna jest osoba z działu HR oraz osoba merytoryczna, której zadaniem jest weryfikacja znajomości wybranego języka programowania oraz podstaw Linuxa)