Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wartownik - konwojent w Straży Radiowej w Dziale Ochrony Biura do Spraw Bezpieczeństwa

Polskie Radio S.A.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Aleja Niepodległości 77/85

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ochrona i zabezpieczenie obiektów PR S.A. przed przedostaniem się na jego teren osób nieupoważnionych,

  • ochrona obiektów PR S.A. przed bezprawnym filmowaniem, fotografowaniem oraz aktami sabotażu i dywersji,

  • ochrona mienia PR S.A. przed kradzieżą, rabunkiem i dewastacją.

Nasze wymagania

  • posiadanie uprawnień kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej/wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej (warunek konieczny)

  • posiadanie dopuszczenia do pracy z bronią (warunek konieczny),

  • posiadanie aktualnych badań licencyjnych (warunek konieczny),

  • doświadczenie zawodowe,

  • znajomość przepisów o ochronie osób i mienia,

  • sprawność fizyczna,

  • dyspozycyjność,

  • wysoka kultura osobista,

  • rzetelność i staranność w wykonywaniu obowiązków,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • dodatki do wynagrodzenia,

  • pracę zmianową w trybie 12/48,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,

  • bogaty program socjalny (dofinasowanie do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, karta Multisport),

  • Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK) w renomowanym towarzystwie funduszy inwestycyjnych,

  • prywatną opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach,

  • doskonałą lokalizację przy metrze, bezpłatny parking przy siedzibie firmy.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny można składać drogą elektroniczną na adres e-mail w terminie do 4 października 2022 r.

W tytule e-maila prosimy podać dopisek: BSB – wartownik.

Uwagi dodatkowe

  • Polskie Radio S.A. zastrzega sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Polskie Radio S.A. może w każdym czasie, bez podania przyczyn, zakończyć rekrutację bez wyłaniania kandydatów.

Polskie Radio jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce, instytucją z bogatą, niemal 100-letnią historią. W naszych projektach łączymy tradycję i nowoczesność. Produkujemy i emitujemy autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże, realizując tym samym misję publicznego nadawcy. Stawiamy na rozwój nowych technologii – jesteśmy pionierem w rozwoju technologii DAB+. Nadajemy w Internecie oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne.

Nasze programy to: Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka, Polskie Radio 24, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Kierowców, Polskie Radio Chopin, Polskie Radio dla Zagranicy oraz Portal polskieradio.pl

Aktywnie działamy na rzecz promowania polskiej kultury - wydajemy płyty polskich artystów, produkujemy słuchowiska i organizujemy koncerty. Angażujemy się również w działalność charytatywną, w ramach której wspieramy organizacje i instytucje pomocowe.

Dbamy o najwyższą jakość radiowych produkcji, dostosowując ofertę programową do oczekiwań Słuchaczy i dynamicznie zmieniających się wymogów rynkowych. Naszym pracownikom stwarzamy możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Przewiń do profilu firmy