Oferta pracy

Wdrożeniowiec enova365 w obszarze Logistyki

Alt One Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

Alt One Sp. z o.o. Sp.k.

Modlińska 61

Warszawa

Jeśli jesteś kreatywny/a, samodzielny/a i zorganizowany/a a przy okazji chcesz pracować jako Konsultant wdrożeniowy systemu enova365, spróbuj swoich sił w firmie AltOne i pokaż nam i naszym klientom, na co Cię stać.

Twoje zadania:

  • wdrażanie systemu enova365
  • analiza biznesowa powierzonego obszaru
  • przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • konfiguracja systemu
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla użytkowników końcowych
  • wsparcie klientów na etapie utrzymania systemu
  • wsparcie w testach oprogramowania (standardowa funkcjonalność systemu oraz mechanizmy dodatkowe)

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomość systemów ERP w obszarze logistyki (zakupy, sprzedaż, gospodarka magazynowa)
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (ekonomiczne lub informatyczne)
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, odpowiedzialność
  • umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność szybkiego uczenia się i podejmowania samodzielnych decyzji
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość MS-SQL
  • ogólna znajomość technologii informatycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie
  • udział w ciekawych projektach
  • dostęp do najnowszych technologii
  • szkolenia i kursy doskonalące umiejętności
  • miłą atmosferę pracy
  • dofinansowanie ubezpieczenia zdrowotnego
  • dofinansowanie MultiSport
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy