Logo Pracuj.pl

Wdrożeniowiec ERP

Skłodowscy Spółka z o.o.O firmie

  • Marki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Skłodowscy Spółka z o.o.

Kościuszki 43

Marki

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • T-SQL

  • ERP

Mile widziane

  • SCRUM

  • SOFTLAB

Twój zakres obowiązków

  • realizacja projektów związanych z wdrożeniem i integracjami systemu ERP
  • analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • wsparcie obecnych Klientów w rozwiazywaniu bieżących problemów
  • prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania
  • tworzenie zapytań i procedur SQL

Nasze wymagania

  • znajomość MS SQL – pisanie zapytań, tworzenie widoków, procedur, funkcji
  • otwartość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów personalnych
  • kreatywność i ciekawość
  • Sumienność i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi
  • znajomość języka angielskiego

  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych i/lub gospodarki magazynowej
  • znajomość CrystalReports
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring
  • dokumentacja
  • narzędzia do trackowania zadań

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w przyjaznym środowisku
  • pracę zdalną lub hybydową
  • udział w szkoleniach i projektach rozwojowych
  • pełne wsparcie we wdrożeniu do obowiązków
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej, lekcji języka angielskiego
  • atrakcyjny pakiet ZFŚS
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

Grupa Skłodowscy liczy obecnie około 170 pracowników i obsługuje ponad 1200 Klientów o różnych profilach działalności. Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi księgowe, kadrowo-płacowe oraz doradztwo podatkowe, finansowe i prawne. Nasze priorytety to bezwzględne wywiązywanie się ze zobowiązań, wysoki standard usług, dzielenie się wiedzą i innowacyjnymi rozwiązaniami. Obejmując pieczę nad powierzonymi obowiązkami kierujemy się zasadami rzetelności i uczciwości. Zaufanie Klientów to dla nas największa wartość.

Działamy na rynku profesjonalnych usług doradztwa podatkowego i rachunkowości od 30 lat. Od zawsze najważniejsi byli dla nas Klienci – ich poczucie bezpieczeństwa, zadowolenie z obsługi, ich zaufanie. Uważnie słuchamy tego, co mówią i konsekwentnie rozszerzamy ofertę dostosowując ją do ich potrzeb. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie w outsourcingu, kompetentna kadra pracownicza oraz dogłębna znajomość procesów biznesowych i finansowo-księgowych oparta o najnowocześniejsze technologie informatyczne.

Wdrożeniowiec ERP, Kościuszki 43, Marki