Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec modułu kadrowo-płacowego

ADP Polska Sp. z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań klienta

  • Przygotowanie specyfikacji wymagań klienta w zakresie przesyłania danych pomiędzy naszym klientem a systemem ADP

  • Migracja danych kadrowo-płacowych z baz klienta do systemów ADP

  • Weryfikacja przeprowadzonych migracji

  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej

  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozwiązań klienckich

Nasze wymagania

  • Znajomość procesów kadrowo-płacowych oraz przepisów prawnych z tego zakresu

  • Doświadczenie w projektach związanych z budową i/lub rozwojem interface wymiany danych między systemami

  • Doświadczenie w tworzeniu mapowań danych

  • Niezbędna dobra, praktyczna znajomość SQL (pracujemy z bazami MS SQL)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień związanych z SFTP oraz kluczami PGP,SSH

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

  • Samodzielność, skrupulatność, terminowość

  • Wysoka komunikatywność oraz umiejętność nawiązywania kontaktów z różnymi odbiorcami

  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,

  • Znajomość modułu kadrowo-płacowego jednego z systemów ERP: Symfonia, TETA, Enova, CDN Optima, R2Płatnik

  • Znajomość Płatnika

  • Znajomość języka angielski na poziomie dobrym (częste rozmowy w jęz. angielskim)

Mile widziane

  • znajomość VBA oraz SQL – warunek nie jest konieczny

  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym

To oferujemy

  • Stabilna praca w międzynarodowym środowisku

  • Udział w projektach dla największych marek w Polsce

  • Możliwość zdobycia doświadczenia pracy u największego dostawcy usług outsourcingowych na świecie w obszarze kadr i płac

  • Tymczasowo praca zdalna a po powrocie stacjonarna (brak wyjazdów do klientów), w biurze w atrakcyjnej lokalizacji -- nad stacją metra

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wsparcie dla pracowników

Firma ADP świadczy na całym świecie usługi outsourcingu kadrowo-płacowego dla największych marek. W związku z rozwojem - szukamy specjalistów, którzy wesprą naszych nowych klientów w procesie wdrożenia do obsługi kadrowo/płacowej. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z klientem podczas wdrażania systemów ERP, modułu kadrowo/płacowego lub jesteś specjalistą kadrowo-płacowym z zacięciem technicznym to szukamy właśnie Ciebie. Na tym stanowisku będziesz miał okazję być częścią zespołu wdrożeniowego składającego się z Project Managera, Specjalisty kadrowo/płacowego, specjalistów z obszaru Rozliczania Czasu Pracy oraz Ciebie odpowiedzialnego za techniczne wdrożenie.

Przewiń do profilu firmy