Wdrożeniowiec

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.09.2018
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 07.10.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Primesoft Polska Sp. z o.o.

    Primesoft Polska jest liderem rynku w zakresie produkcji i dystrybucji kompleksowych rozwiązań informatycznych dla klientów biznesowych w kraju i za granicą. W ramach oferowanego przez nas systemu V-Desk dostarczamy szereg zaawansowanych funkcjonalności obejmujących zarządzanie dokumentami (DMS), zarządzanie procesami biznesowymi (BPM) oraz zarządzanie przepływem pracy (workflow). Nasze rozwiązania zyskały uznanie i są stosowane przez spółki giełdowe, międzynarodowe koncerny, grupy kapitałowe, banki i instytucje finansowe, spółki sektora publicznego, a także wiele firm będących światowymi liderami w swoich branżach.

    W związku z poszerzaniem portfela klientów oraz oferty Primesoft Polska, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań
    Nr ref.: pracuj.pl/WDŻ/2018/9

    Opis stanowiska:

    Wdrożeniowiec będzie pracował jako członek zespołu wdrażającego system V-Desk, będący rozwiązaniem DMS/workflow klasy Enterprise. Do zakresu obowiązków należą m.in. wykonywanie analiz przedwdrożeniowych, instalacja i parametryzacja wdrażanego oprogramowania, prowadzenie szkoleń z zakresu obsługi systemu, wsparcie użytkowników podczas pierwszego etapu eksploatacji systemu, tworzenie dokumentacji wdrożeniowej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
    • sprofilowanie techniczne będzie dodatkowym atutem (umiejętność konstruowania zapytań SQL oraz znajomość języka PHP na poziomie podstawowym),
    • ogólna znajomość zagadnień z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem (księgowość, kadry i płace, sprzedaż, gospodarka magazynowa),
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • współpracę z renomowanymi klientami, gwarantującą ambitne projekty,
    • pracę w zespole specjalistów otwartych na dzielenie się wiedzą,
    • bardzo pozytywną atmosferę pracy,
    • uczestnictwo w konferencjach oraz finansowanie studiów, szkoleń, certyfikatów,
    • udział w zajęciach z języka angielskiego (4 poziomy zaawansowania),
    • udział w wydarzeniach integracyjnych (grille, imprezy, kręgle, spływy kajakowe…),
    • pakiety prywatnej opieki medycznej.

    Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu i czynnie uczestniczyć w rozwijaniu systemu V-Desk,
    czekamy na Twoją aplikację!

    Pozwól nam się ze sobą skontaktować i zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną umieszczając w swojej aplikacji klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.