Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec rozwiązań BPMS/Camunda

ATERIS S.A.

umowa o pracę
8 00012 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
8 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warmińska 1, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

ATERIS S.A.

Warmińska 1

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznawanie potrzeb klienta w zakresie automatyzacji procesów

  • wykonywanie wycen

  • transfer wiedzy do zespołu Ateris

  • wdrożenie Camunda u klientów Ateris

  • zintegrowanie Camunda z rozwiązaniami Ateris

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość rozwiązania Camunda w wersji Open Source jak i Enterprise

  • znajomość języka angielskiego

  • umiejętność instalacji baz danych pod rozwiązania Camunda

  • umiejętność instalacji rozwiązania Camunda

To oferujemy

  • szkolenia w zakresie narzędzi przez nas wykorzystywanych jak ARIS, Alfabet, web Methods, Orchestra

  • możliwość rozwoju także w obszarze płacowym

  • premie i dodatki

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • wyjazdy na projekty w Polsce i zagranicą

O nas

Firma Ateris SA to przedsiębiorstwo działające od 10 lat. Głównie skupiamy się na projektach consultingowych w obszarze architektury procesów oraz architektury korporacyjnej. Sądzimy, że jesteśmy najbardziej kompetentną firmą w Polsce w tym obszarze.

Wraz z dynamicznym rozwojem naszej organizacji szukamy konsultantów ze znajomością rozwiązania Camundy, która pomogłaby w automatyzacji procesów u naszych klientów. Tymi klientami są największe przedsiębiorstwa oraz instytucje w Polsce.

Jako wdrożeniowiec Camundy będziesz odpowiedzialny za wyceny, projektowanie wdrożenia i konfigurację wspomnianego rozwiązania.

Siłą naszego zespołu jest zapał, pasja oraz indywidualność. To one tworzą nadzwyczajne rozwiązania i szczególne miejsce pracy.