Oferta pracy

Wdrożeniowiec - Service desk

"UNISON SYSTEMY INFORMATYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"UNISON SYSTEMY INFORMATYCZNE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aleja Spółdzielczości Pracy 32

Lublin

WDROŻENIOWIEC - SERVICE DESK

Opis stanowiska:

  • obsługa zgłoszeń serwisowych
  • analiza zapytań oraz potrzeb Klientów
  • kontakt telefoniczny i mailowy z użytkownikami systemu
  • tworzenie prezentacji szkoleniowych
  • dostosowywanie systemu do wymagań i specyfiki Klienta
  • szkolenie i wsparcie użytkowników systemu
  • wdrażanie nowych funkcjonalności / wdrażanie systemu u nowych Klientów
  • udział w projektowaniu, utrzymywaniu i rozwoju aplikacji do zarządzania klinikami i szpitalami okulistycznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (dopuszczalny ostatni rok studiów) lub rok doświadczenia z wdrażaniem systemów informatycznych / service desk
  • gotowość do nauki i rozwoju w powyższych dziedzinach oraz obszarze technicznym / IT
  • zdolności organizacyjne, dokładność
  • komunikatywność i empatyczność w relacjach z Klientem
  • samodzielność, sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość baz danych MS SQL
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • uczestnictwo w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • dodatkowe benefity
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy