Oferta pracy

Wdrożeniowiec - Serwisant

NORD PLUS sp z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku  będzie odpowiedzialna za:

  • Serwis oprogramowania zainstalowanego w sklepach
  • Diagnostykę problemów związanych z działaniem oprogramowania
  • Instalowanie systemów komputerowych, oprogramowania, urządzeń sieciowych
  • Udzielanie pomocy technicznej użytkownikom u klienta
  • Udzielanie pomocy zdalnej - helpdesk

Wymagania:

  • Znajomość sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych
  • Znajomość systemów z rodziny Windows na poziomie administracyjnym
  • Znajomość SQL w stopniu umożliwiającym analizę zawartości baz danych
  • Umiejętność pisania skryptów oraz ich edycja
  • Zdolności interpersonalne, dobry kontakt z klientem
  • Samodzielność i kreatywność
  • Rzetelne zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Wysoka motywacja do pracy, odpowiedzialność i inicjatywa
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoka kultura osobista

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE ZNAJOMOŚĆ:

  • Systemu Linux (lista poleceń)
  • Języka SQL, T-SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Urządzeń fiskalnych i wagowych
  • Jednego lub kilku z programów PC Market, KC Market, Hipermarket, Small B

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy