Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wdrożeniowiec - Serwisant IT

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 30.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FORCOM Sp. z o.o. jest producentem oprogramowania i dostawcą kompletnych rozwiązań informatycznych dla sieci handlowych.

    Nasze rozwiązania obejmują m. in.:

    • modularne systemy kasowe (kasy standard, kasy samoobsługowe, kasy mobilne)
    • systemy obsługujące zaplecze sklepu
    • systemy centralne służące do monitorowania i zarządzania sieciami sklepów posiadającymi kilkanaście tysięcy kas i komputerów
    • systemy lojalnościowe
    • systemy obsługi płatności elektronicznych (płatności kartami płatniczymi i płatności mobilne)
    • rozwiązania mobilne na telefony i dedykowane urządzenia mobilne
    • rozwiązania oparte o bazy danych BigData

    Z naszego oprogramowania korzysta około dwie trzecie największych sieci handlowych w Polsce.

    Nasze systemy obsługują ponad miliard transakcji płatności kartami płatniczymi i generują blisko 3 miliardy paragonów rocznie.

    Tworzymy również rozwiązania dla naszych zagranicznych kontrahentów działających w innych krajach.

    Na polskim rynku działamy już od 1991 roku. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów. Nieprzerwanie rozwijamy się i wciąż powiększamy nasz zespół.

    W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy Olsztynie na stanowisku:

    wdrożeniowiec / serwisant IT

    zintegrowanych systemów informatycznych
    dla dużych sieci handlowych
    Miejsce pracy: Olsztyn

    Wymagania:

    • znajomość budowy komputerów PC
    • dobra znajomość zagadnień TCP/IP
    • znajomość środowisk rodziny Linux oraz Windows
    • rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań
    • umiejętność diagnozowania i naprawy usterek
    • odpowiedzialność, samodzielność w podejmowaniu decyzji
      oraz organizacji pracy
    • kultura osobista
    • dyspozycyjność
    • prawo jazdy kat. B
    • obsługa aplikacji biurowych

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • legitymowanie się uprawnieniami SEP 1kV
    • znajomość baz Oracle oraz języka SQL

    Zadania:

    • utrzymanie systemów informatycznych w sklepach dużych sieci handlowych
    • instalacje sprzętu oraz wdrożenia rozwiązań - konfiguracje systemów kasowych, urządzeń wagowych, sieciowych i innych
    • naprawy, przeglądy i konserwacje okresowe serwisowanego sprzętu
    • prowadzenie szkoleń i udzielanie pomocy technicznej klientom
    • rzetelne dokumentowanie wykonanych prac w systemie ERP

    Oferujemy:

    • pracę w firmie o stabilnej pozycji
    • przyjazny zespół współpracowników
    • udział w realizacji interesujących projektów informatycznych realizowanych przy użyciu nowoczesnych technologii
    • służbowy samochód
    • możliwość udziału w rodzinnych imprezach integracyjnych

    Informacje o firmie dostępne są na naszej stronie: www.forcom.pl

    Oferty (z podaniem telefonu kontaktowego) prosimy przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj, podając w tytule „Serwisant-informatyk – Olsztyn”.

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 61- 848 0101

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.
    Galeria
    Biura
    Po godzinach
    Imprezy integracyjne