Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec Sieciowych Systemów Bezpieczeństwa IT

Ikaria Sp. z o. o. Sp. k.O firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrożenia oprogramowania oraz urządzeń bezpieczeństwa IT

  • Pomoc techniczną dla klientów i pracowników firmy

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe i/lub minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (co najmniej jeden z warunków musi być spełniony)

  • Szeroka wiedza o sieciach LAN, WAN, VLAN, routing, switching, access points

  • Dobre rozumienie działania NAT, firewall, QoS

  • Umiejętność konfiguracji tuneli IPsec, SSL VPN

  • Praktyczna wiedza z zakresu bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej

  • Dobra znajomość systemów rodziny Windows

  • Podstawowe umiejętności administracji systemami Linux

  • Odpowiedzialność za swoje działania

  • Umiejętność i chęć pracy z ludźmi

  • Uczciwość wobec samego siebie, pracodawcy, klienta

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań: CISCO, Fortinet, Barracuda, Stormshield, Sophos

To oferujemy

  • Nauka i podnoszenie kwalifikacji

  • Od pierwszego dnia otrzymujesz profesjonalny pakiet szkoleń IT.

  • Zapewniamy Ci innowacyjne narzędzia.

  • Rozwój zawodowy

  • Nauczysz się funkcjonować w kręgach dużego biznesu.

  • Dajemy Ci możliwość samodzielnej realizacji własnych pomysłów.

  • Bezpieczeństwo i stabilność

  • Zatrudniamy Cię na umowę o pracę.

  • Szacunek i uczciwa współpraca

  • Szanujemy twój czas, pracujemy intensywnie od 7.30, a punktualnie o 15.30 zamykamy biuro.

  • Traktujemy naszych pracowników jak partnerów, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za rozwój i sukces własny oraz firmy.

  • Fajna atmosfera

  • Tworzymy zgrany zespół życzliwych i niezwykłych ludzi, łączy nas wspólna pasja i zaangażowanie.

  • Damy Ci wiele powodów do śmiechu, podzielimy pozytywnym nastawieniem do życia, pracy i zabawy.

Miejsce pracy:

  • 80% praca stacjonarna w biurze (prezentacje, testy, helpdesk), 20% wyjazdy do klientów na obszarze całego kraju (szkolenia, wdrożenia)