Wdrożeniowiec - specjalista do spraw sieci WLAN

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 2019-08-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2019-09-20)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Stabilna firma technologiczna zatrudni pracownika który poprowadzi nowo tworzony dział
    sieci bezprzewodowych.
    Miejsce pracy: Kraków

    Oczekiwane umiejętności miękkie

    • samodzielność
    • uczciwość i chęć do pracy z ludźmi
    • znajomość i zainteresowanie technologiami IT
    • skuteczność działania

     Zakres obowiązków

    • kontakt z klientem
    • pomiary sieci WiFi
    • projektowanie sieci WLAN– WiFi, EKAHAU Sidekick
    • dobór sprzętu sieciowego
    • kreacja nowych usług związanych z sieciami bezprzewodowymi
    • wsparcie działu instalacji LAN
    • świadczenie usług serwisowych dla klientów
    • bieżąca aktualizacja firmowej strony WWW, w zakresie wykonanych prac i nowych technologii
    • uzgodnienia techniczne
    • prowadzenie działu wraz z aktualizacją dokumentacji i procedur serwisowych

    Oczekiwania

    • znajomość podstaw routingu, oprogramowania znajomość sprzętu i rozwiązań sieciowych, znajomość podstaw technologii VOIP, WIFI, GSM
    • chęć uczenia się, łatwość przyswajania wiedzy technologicznej
    • prawo jazdy
    • mile widziane wykształcenie średnie techniczne – branżowe informatyka lub elektronika telekomunikacja

    Umiejętności

    • konfiguracja sprzętu wifi, routing, switche, montaże sprzętu aktywnego, pomiary LAN, WIFI, światłowodów

    Oferujemy

    • umowa o pracę, możliwa współpraca B2B z osobą prowadzącą działalność
    • wynagrodzenie netto za etat 3000 - 5000, premie, nadgodziny, delegacje
    • delegacje krajowe 1 dniowe, praca w 1-2 soboty w roku

    Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.