Oferta pracy

Wdrożeniowiec - Specjalista ds. obsługi Office 365

IDEA commerce solutions Sp. z o . o.O firmie

4 100‐6 900 zł brutto / mies.

IDEA commerce solutions Sp. z o . o.

Kasztanowa 57

Bydgoszcz

Naszą dewizą jest autentyczność – wszystko inne ma krótkie nogi. Dążymy do perfekcji, bo wierzymy we wzory idealne. Wiemy jak posługiwać się narzędziami, jakie mamy w ręku i robimy to doskonale. IDEA commerce solutions to agencja interaktywna tworzona przez profesjonalnych programistów, gotowych wspinać się na kolejne szczyty. Nasze projekty rodzą się z połączenia wiedzy i pasji – a my jesteśmy dumni ze wszystkich swoich dzieci.

Główne zadania:

  • konfiguracja i wdrożenia usług Office 365,
  • obsługa systemu Windows Server,
  • wsparcie dla użytkowników Microsoft Office 365,
  • przeprowadzanie szkoleń i treningów dotyczących korzystania z Office 365,
  • konfiguracja i obsługa Microsoft Azure oraz Active Directory.

Oczekiwania:

  • znajomość aplikacji i usług Microsoft 365 (Office 365),
  • znajomość usług Microsoft Azure oraz Active Directory,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • umiejętności pracy zespołowej i partnerskiej,
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie od 4100 – 6900 zł brutto,
  • rodzaj umowy dostosowany do Twoich potrzeb,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • pracę nad ciekawymi projektami dla znanych marek,
  • pracę przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych.
Czujesz, że dasz radę? Wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zgadzam się na przetwarzanie przez IDEA commerce solutions spółka z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy