Ta oferta pracy jest nieaktualna od 235 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wdrożeniowiec systemów ERP ADAS

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 20.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wdrożeniowiec systemów
    ERP ADAS
    Miejsce pracy: Opole

    Opis stanowiska pracy

    Osoba na tym stanowisku dołączy do działu wdrożeń systemów ERP ADAS. Będzie zajmowała się bezpośrednio analizą przedwdrożeniową, prezentacją, instalacją, konfiguracją i testowaniem, oraz szkoleniem użytkowników z zakresu systemów ADAS. W zakres obowiązków naszego nowego pracownika wchodzi także wsparcie techniczne i merytoryczne naszych obecnych Klientów.

    Oferujemy ciekawą pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole.
    Zarobki adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
    Możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności przy nowych projektach.
    Stabilną i perspektywiczną posadę w firmie z 25 letnim doświadczeniem.

    Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy firmą rodzinną z koleżeńskimi relacjami.
    Cały czas nad Twoją pracą czuwać będą doświadczeni koledzy, dzięki czemu nie ma obawy o problemy w odnalezieniu się w nowym środowisku pracy.

    Wymagania
    • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu do zarządzania firmą lub instytucją publiczną.
    • Prawo jazdy kat. B

    Dodatkowym atrybutem będzie:

    • Znajomość języka SQL
    • Umiejętność programowania skryptów/wydruków/raportów

    // Zapraszamy także na staże i praktyki //

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.