Wdrożeniowiec systemów informatycznych

  • Bielsko-Biała, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 26 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Rekord SI jako firma o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku, zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko wdrożeniowca.

    Opis stanowiska:

    • udział w realizacji projektów informatycznych
    • konsultacje wdrożeniowe dla klientów
    • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania
    • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania dla jednostek samorządu terytorialnego

    Czeka na Ciebie:

    • stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego w oparciu o umowę o pracę
    • zespół, w którym ceni się dobre relacje i współpracę
    • wsparcie zespołów programistycznych w realizacji projektów dla klientów
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udziału w szkoleniach specjalistycznych i konferencjach branżowych związanych ze stanowiskiem pracy i realizowanymi projektami
    • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego w siedzibie firmy
    • benefity dla pracowników i ich rodzin w tym prywatna opieka medyczna
    • Program adaptacji nowych pracowników

    Oczekiwania wobec kandydata/kandydatki:

    • umiejętność budowania prostych zapytań SQL
    • otwartość na pracę z ludźmi i pracę w zespole
    • zaangażowanie, zdecydowanie i chęć do nauki
    • mile widziani studenci ostatnich lat i absolwenci kierunku informatyka lub kierunku administracja którzy posiadają zainteresowania informatyczne
    • prawo jazdy kat. B
    Bardzo prosimy o zamieszczenie w przesyłanych aplikacjach informacji o następującej treści:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.