Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

Unisoft Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza potrzeb i procesów biznesowych klienta,

  • Konfiguracja i parametryzacja systemu ERP,

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania,

  • Tworzenie raportów i analiz,

  • Opieka nad eksploatacją systemu u klienta,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym lub informatycznym,

  • Sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz samodzielność,

  • Dyspozycyjność,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych,

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ponad 34-letniej tradycji w branży IT,

  • Pracę w zgranym zespole i niekorporacyjnej atmosferze,

  • Okres adaptacyjny pod kierunkiem doświadczonego pracownika,

  • Rozwój poprzez codzienne doskonalenie swojej wiedzy i udział w ciekawych projektach,

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia.

Unisoft Sp. z o.o.

UNISOFT Sp. z o.o. – wiodący producent oprogramowania.

Przewiń do profilu firmy