Oferta pracy

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

Unisoft Sp. z o.o. O firmie

Unisoft Sp. z o.o.

aleja Wojska Polskiego 145

Szczecin

WDROŻENIOWIEC SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za wdrażanie zintegrowanego systemu informatycznego wspomagającego zarządzanie, w ramach przydzielonego obszaru merytorycznego.

Obowiązki z tym związane dotyczą:

  • Analiz potrzeb i procesów biznesowych klienta,
  • Konfiguracji i parametryzacji systemu ERP,
  • Przeprowadzania szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania,
  • Tworzenia raportów i analiz,
  • Opieki nad eksploatacją systemu u klienta,
  • Tworzenia i prowadzenia prezentacji produktowych.

Oczekiwane kwalifikacje i predyspozycje:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe o profilu ekonomicznym lub informatycznym,
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami informatycznymi,
  • Swoboda w kontaktach z klientem, wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole, dokładność oraz samodzielność,
  • Dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Praktyczna znajomość zagadnień finansowo-księgowych lub gospodarki mieszkaniowej,
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ponad 34-letniej tradycji w branży IT,
  • Pracę w zgranym zespole i niekorporacyjnej atmosferze,
  • Okres adaptacyjny pod kierunkiem doświadczonego pracownika,
  • Rozwój poprzez codzienne doskonalenie swojej wiedzy i udział w ciekawych projektach,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia i zatrudnienia.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 08.11.2020

Oferty zawierające CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj.

Nadsyłane dokumenty nie są zwracane. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W zgłoszeniach prosimy o zamieszczenie oświadczenia:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy