Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Wdrożeniowiec Systemów Informatycznych

SERWNET Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista
Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i wdrożeniem oprogramowania ERP firmy SAGE istniejemy na rynku od 1999 roku. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności, do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w realizacji projektów informatycznych,
  • prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi oprogramowania,
  • konsultacje wdrożeniowe, analiza i rozwiązywanie problemów,
  • wsparcie procesów rozwoju oprogramowania.

Wymagania:

  • doświadczenie w wdrożeniu systemów ERP, preferowane w obszarze oprogramowania IT
  • mile widziany angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość oprogramowania Symfonia
  • prawo jazdy kat. B
  • wyższe wykształcenia (lub studentów ostatniego roku na kierunku: informatyka, ekonomia lub pokrewnym),
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL będzie mile widziane,
  • doświadczenie w kierowaniu projektami wdrożeniowymi,
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów/ konsultacji z Klientem

Oferujemy:

  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • dużą samodzielność działania i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • służbowy samochód, laptop oraz telefon
  • Karta Multisport
  • szkolenia produktowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne