Oferta pracy

Wdrożeniowiec Systemów IT

Elliteq Sp. z o.o.O firmie

Elliteq Sp. z o.o.

Gallusa 12

Katowice

Tworzymy i dostarczamy nowoczesne i wszechstronne rozwiązania informatyczne wspierające rozwój naszych Klientów.
Specjalizujemy się w systemach wspomagających zarządzanie firmą, automatyzujących procesy biznesowe oraz w systemach bezpiecznej archiwizacji danych i dokumentów.
Dzięki zaawansowanej optymalizacji ograniczyliśmy czas i koszty wielu codziennych działań.
Z sukcesem zautomatyzowaliśmy kluczowe procesy w kilkudziesięciu firmach.

Zadania:

  • Konsulting, przygotowanie i wykonanie prac wdrożeniowych pod nadzorem Kierownika Projektu (analiza, konfiguracja, szkolenia)
  • Sporządzanie dokumentacji wdrażanych systemów
  • Rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Wsparcie serwisowe dla Klientów

  • Umowa
    o pracę
  • Umowa współpracy
  • Gallusa 12 Katowice

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, ekonometria)
  • Umiejętność analitycznego, technicznego myślenia
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność dostosowania się do wysokich standardów naszych Klientów
  • Dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • Samodzielność
  • Język angielski komunikatywny
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych i obsłudze zgłoszeń serwisowych
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych i algorytmami
  • Doświadczenie we wdrożeniach systemów DMS, Workflow, ERP

Jeśli chcesz pracować dla naszych znakomitych Klientów
(link do referencji tutaj) to zapraszamy!

Oferujemy:

  • Pracę w otwartym i kreatywnym zespołem
  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę dla prestiżowych Klientów
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Wyjazdy integracyjne

Na co możesz liczyć oprócz pracy pełnej wyzwań:

Twój rozwój

  • Międzynarodowe projekty
  • Dostęp
    do najnowszych technologii
  • Szkolenia
  • Rozwój
    zawodowy

Twoje zdrowie

  • Prywatna
    opieka medyczna
  • Benefity
  • Imprezy integracyjne
  • Fundowane
    posiłki

Warunki pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Laptop
  • Komórka

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy