Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do IRDIS Sp. z o.o. z siedzibą w: Zbąszyńska 2b, 91-342 Łódź (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec systemów klasy ERP

IRDIS Sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.

Zbąszyńska 2B

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zaplanowanych działań wdrożeniowych systemów ERP STREAMSOFT PRESTIŻ/PRO

  • Współpraca i bieżące wsparcie Klientów w powyższym zakresie

  • Współpraca z producentem oprogramowania firmą Streamsoft

  • Rozwój kompetencji osobistych i firmowych w zakresie systemów ERP

  • Prezentacje systemu i wsparcie Działu Handlowego

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość min. jednego systemu zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP

  • Znajomość zagadnień wdrożeniowych w zakresie m.in. księgowości, handlu … itp

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie w powyższym zakresie

  • Wysoka chęć nauki i rozwoju osobistego

  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu SQL będzie dodatkowym atutem

  • Podstawowe wiedza w zakresie programowania – to też będzie fajne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie może być bardzo atrakcyjne (4-8k - do uzgodnienia)

  • Pełny etat, ale elastyczne godziny pracy

  • Umowę o pracę, B2B … (do uzgodnienia)

  • Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole

  • Szkolenia

  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej

  • Praca w biurze w Łodzi, ale również praca zdalna

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem STREAMSOFT PRESTIŻ

Jesteśmy producentem najbardziej innowacyjnego i kompletnego systemu do zarządzania bezpieczeństwem w Polsce PomocnikBHP.pl

Tworzymy również inne własne systemy i aplikacje webowe

To młody zespół, ale mamy ambitne cele

A zależy nam właśnie na Tobie !!!

Przewiń do profilu firmy