Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec systemów kadrowo – płacowych

INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Przewóz 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INITIUS Sp. z o.o. Sp.K.

Przewóz 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • konfiguracja i parametryzacja systemu ERP enova365 pod kątem wymagań użytkowników

  • analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań,

  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowych (w tym analiz przedwdrożeniowych)

  • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników końcowych

  • bieżąca obsługa zgłoszeń klientów (telefoniczna, e-mail)

  • przeprowadzanie testów funkcjonalności dedykowanych

Nasze wymagania

  • znajomość systemów kadrowo-płacowych

  • wykształcenie kierunkowe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość) lub informatyczne

  • wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw w obszarze kadrowo-płacowym

  • zaangażowania, motywacji oraz chęci rozwoju

  • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych

  • umiejętności pracy w zespole jak również realizacji samodzielnych zadań

  • znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • znajomość systemu ERP enova365

  • doświadczenia w wdrażaniu systemu klasy ERP

  • podstawowa znajomość programowania C# i pracy w środowisku Visual Studio

  • podstawowa znajomość MS SQL

  • doświadczenie w kontaktach z klientami

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę przy realizacji ciekawych projektów wdrożeniowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • kontakt z najnowszymi technologiami

  • miłą atmosferę w profesjonalnym zespole

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • atrakcyjne warunki finansowe

  • świadczenia dodatkowe: MultiSport, ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma INITIUS specjalizuje się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem.

Przewiń do profilu firmy