Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wdrożeniowiec Systemu ERP - Kadry i Płace

  • Kraków, małopolskie
  • Przewóz 2, Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma INITIUS specjalizująca się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań informatycznych
    do zarządzania przedsiębiorstwem poszukuje osób na stanowisko:

    Wdrożeniowiec Systemu ERP enova365

    z obszarów: Kadry Płace
    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania na stanowisku:

    • konfiguracja i parametryzacja systemu ERP enova365 pod kątem wymagań użytkowników
    • analiza działalności klienta w celu określenia potrzeb i oczekiwań,
    • prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników końcowych
    • świadczenie wsparcia dla użytkowników końcowych
    • tworzenie raportów i analiz
    • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowych (w tym analiz przedwdrożeniowych)

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum rocznego doświadczenia w wdrażaniu systemu klasy ERP
    • praktyki i wiedzy z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw w obszarze kadrowo-płacowym
    • zaangażowania, motywacji oraz umiejętności pracy w zespole jak również realizacji samodzielnych zadań
    • umiejętność rozwiązywania problemów analitycznych oraz technicznych
    • prawo jazdy kat. b

    Dodatkowym atutem będzie:

    • podstawowa znajomość programowania C# i pracy w środowisku Visual Studio
    • podstawy z zarządzania projektami
    • znajomość systemu ERP enova365

    Oferujemy:

    • pracę przy realizacji ciekawych projektów wdrożeniowych
    • kontakt z najnowszymi technologiami
    • miłą atmosferę w profesjonalnym zespole
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • atrakcyjne warunki finansowe
    • moż­li­wość uzy­ska­nia świad­czeń do­dat­ko­wych (Mul­tiSport, ubez­pie­cze­nie me­dycz­ne, na ży­cie).

    Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    bottom