Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Wdrożeniowiec systemu IT

MACHINEPORTAL.COM sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prezentacja funkcjonalności portalu (np. wprowadzanie produktu, oferty, systemów prowizyjnych)

  • Szkolenie użytkowników / klientów z obsługi systemu

  • Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań

  • Opracowywanie dokumentacji /prezentacji wdrożeniowej

  • Modelowanie nowych rozwiązań

  • Uczestniczenie w projektowaniu i testowaniu nowych rozwiązań

  • Bieżąca współpraca z działem IT i pozostałymi działami

  • Wsparcie bieżące użytkowników systemu

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

  • Posiadasz doświadczenie w projektach IT lub doświadczenie zdobyte w pracy z oprogramowaniem klasy ERP, CRM w zakresie obsługi jako kluczowy użytkownik, administrator, konsultant wdrożeniowy itp.

  • Posiadacz rozwinięte umiejętności analityczne oraz jesteś samodzielny

  • Jesteś komunikatywny

  • Jesteś otwarty na zagraniczne wyjazdy służbowe

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie, aby nie martwić się o jutro i aby spełniać swoje marzenia

  • Możliwość współtworzenia platformy internetowej o charakterze globalnym

  • Okazję do działania w środowisku międzynarodowym (w tym możliwość wyjazdów służbowych zagranicznych)

  • Realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój firmy

  • Zdobycie obszernej wiedzy na temat maszyn ciężkich oraz e-commerce

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego

O nas

Wyobraź sobie, że zaczynasz pracę w firmie, która łączy ze sobą branżę maszyn przemysłowych z rozwijającym się e-commerce. Dwie dziedziny, które nie zwalniają tempa, brną do przodu oraz w połączeniu stanowią zagadnienie innowacyjne i nietuzinkowe. Wyobraź sobie, że to właśnie Ty dostajesz szansę, aby uczestniczyć w tworzeniu projektu na skalę światową. Co czujesz? Potencjał, globalizacja, e-commerce, maszyny ciężkie – to słowa klucz, które związane są z firmą market place Machine Portal. Więc jeżeli nie boisz się wyzwań, masz predyspozycje oraz ambicje, aby brać udział w rozwoju globalnej platformy to ta praca jest dla Ciebie!

Aplikuj na stanowisko Wdrożeniowca systemu IT i podbijaj z nami świat! Jeżeli zainteresowało Cię stanowisko sprawdź co napisaliśmy powyżej!