Oferta pracy

Wdrożeniowiec systemu klasy ERP

IRDIS Sp. z o.o.O firmie

IRDIS Sp. z o.o.

Zbąszyńska 2B

Łódź

IRDIS Sp. z o.o. jest firmą informatyczną i autoryzowanym dystrybutorem systemu klasy ERP do zarządzania przedsiębiorstwem STREAMSOFT PRESTIŻ.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość min. jednego systemu zarządzania klasy ERP.
  • Znajomość zagadnień wdrożeniowych w zakresie m.in. księgowości, handlu, produkcji, itp.
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w powyższym zakresie.
  • Wysoka chęć nauki i rozwoju osobistego.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielność i zaangażowanie.
  • Wiedza z zakresu SQL będzie dodatkowym atutem.

Twoje obowiązki:

  • Realizacja zaplanowanych działań wdrożeniowych systemów ERP STREAMSOFT PRESTIŻ/PRO.
  • Współpraca i bieżące wsparcie Klientów w powyższym zakresie.
  • Współpraca z producentem oprogramowania.
  • Rozwój kompetencji osobistych i firmowych w zakresie systemów ERP.
  • Prezentacje systemu i wsparcie Działu Handlowego.

Oferujemy:

  • Ciekawą, samodzielną i odpowiedzialną pracę w młodym zespole.
  • Szkolenia.
  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV (plik PDF) z dopiskiem „Wdrożeniowiec ERP” klikając w przycisk:
Wysyłając dokumenty prosimy o załączanie w nich klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym w obecnym jak i w przyszłych procesach rekrutacyjnych zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy