Oferta pracy

Wdrożeniowiec Systemu Sage Symfonia ERP

Positiv S.C.O firmie

  • ul. Ziemowita 51
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Positiv S.C.

ul. Ziemowita 51

Poznań

Jesteśmy firmą konsultingowo - wdrożeniową, koncentrującą swoją działalność na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań IT. Od 15 lat ściśle współpracujemy z dostawcą Systemu ERP, firmą SAGE, nieprzerwanie posiadając status Złotego Partnera.
Wdrożeniowiec Systemu Sage Symfonia ERP

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą pozytywnie nastawioną do świata, zmiany to Twój żywioł, a praca w zgranym Zespole jest tym, co cenisz sobie najbardziej, to jesteś idealną osobą na to stanowisko!

Twoje zadania

  • obsługa bieżących zleceń Klientów w zakresie Systemu Sage Symfonia ERP HANDEL
  • udział w pracach wdrożeniowych
  • rozwijanie Systemu ERP poprzez projektowanie oraz testowanie dodatkowych rozwiązań
  • stały kontakt z Klientem

Nasze oczekiwania

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • nieustanna chęć zdobywania nowej wiedzy
  • umiejętność budowania dobrych relacji z Klientami
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziana

  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • znajomość Systemu Sage Symfonia ERP HANDEL
  • znajomość zagadnień związanych z Microsoft SQL

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wsparcie Zespołu w poznawaniu oprogramowania oraz cykl szkoleń produktowych
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • doskonałą atmosferę
  • służbowy samochód
  • służbowy telefon
  • służbowy laptop
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

CV ze zdjęciem prosimy wysyłać za pomocą przycisku Aplikuj

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy