Logo Pracuj.pl

Wdrożeniowiec/Wsparcie aplikacji – branża IT

WARPOL.INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie istniejących aplikacji klienta
  • nadzór, współprojektowanie i rozwijanie aplikacji
  • testowanie tworzonych aplikacji
  • instalacja i nadzór nad integracją oprogramowania

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw Linux
  • umiejętność rozwiązywania problemów aplikacji
  • podstawowa znajomość tematyki baz danych db2, mssql, postgres
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • znajomości tematyki prowadzenia projektów informatycznych (Agile/Scrum)
  • znajomość Java, XML i HTML
  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon
  • ubezpieczenie i pakiet medyczny
  • możliwość wyjazdów zagranicznych
  • pracę w doświadczonym zespole
  • dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach