Oferta pracy

Wdrożeniowiec/Wsparcie aplikacji – branża IT

WARPOL.INFO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • podkarpackie

    podkarpackie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie istniejących aplikacji klienta

  • nadzór, współprojektowanie i rozwijanie aplikacji

  • testowanie tworzonych aplikacji

  • instalacja i nadzór nad integracją oprogramowania

Nasze wymagania

  • znajomość podstaw Linux

  • umiejętność rozwiązywania problemów aplikacji

  • podstawowa znajomość tematyki baz danych db2, mssql, postgres

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • prawo jazdy kat B

Mile widziane

  • znajomości tematyki prowadzenia projektów informatycznych (Agile/Scrum)

  • znajomość Java, XML i HTML

  • podstawowa znajomość zagadnień sieciowych

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

  • ubezpieczenie i pakiet medyczny

  • możliwość wyjazdów zagranicznych

  • pracę w doświadczonym zespole

  • dostęp do najnowszych technologii i udział w innowacyjnych projektach

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy