Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wealth Manager - Doradca Klienta Zamożnego VIP

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 04.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Struktura Wealth Management w nInvestment zajmuje się dystrybucją rozwiązania z wpłatą jednorazową, które oparte jest o uczciwy podział zysków. W związku z rozwojem sieci sprzedaży nInvestment poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Zadania:

    • Aktywne, samodzielne i skuteczne pozyskiwanie inwestorów dzięki wykorzystaniu własnego portfela Klientów lub poprzez pozyskiwanie nowych kontaktów;
    • Sprzedaż produktu nInvestment oraz realizowanie wyznaczonego przez Spółkę miesięcznego planu sprzedażowego;
    • Prezentowanie oferty potencjalnym Klientom;
    • Prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi Klientami;
    • Prowadzenie korespondencji mailowej z potencjalnymi Klientami;
    • Dbanie o dobre imię nInvestment.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia w segmencie Klienta Zamożnego lub Private Banking;
    • Zaangażowanie i motywacja do współpracy;
    • Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania;
    • Wysoki poziom kultury osobistej.

    nInvestment oferuje:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne naliczane za każdą umowę inwestycyjną. Prowizja naliczana jest bez miesięcznych minimalnych progów wolumenu sprzedaży, od których naliczane jest wynagrodzenie. Dzięki temu prowizja należna jest za każdy podpisany kontrakt;
    • Wypłatę prowizji w 7 dni od zaksięgowania środków od pozyskanego inwestora;
    • Służbowego iPada od pierwszego dnia współpracy;
    • Brak zakazu konkurencji. Dzięki temu można współpracować z innymi podmiotami. Jeśli na co dzień pracujesz w innej instytucji nie musisz z niej odchodzić - można w niej pozostać i jednocześnie realizować strategię nInvestment;
    • Możliwość budowania zespołu Wealth Managerów;
    • Nowoczesny i uczciwy produkt inwestycyjny zawierany na okres 18 miesięcy;
    • Dostęp do autorskiego i intuicyjnego systemu sprzedażowego online nInvestment.pl. Podpisywanie kontraktu jest proste, przejrzyste a formalności ograniczone do minimum;
    • Dużą autonomię i elastyczność godzin pracy opartą o pracę w trybie zdalnym;
    • Umowę o współpracę B2B / umowę cywilnoprawną dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.