Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Copernicus Investment Sp. z o.o.

Wealth Manager

Copernicus Investment Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami.

  • Realizacja celów sprzedażowych.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez wysoką jakość obsługi.

  • Analiza potrzeb Klientów.

  • Aktywne pozyskiwanie klientów.

  • Proponowanie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

  • Budowanie portfela Klientów oraz zarządzanie jego rentownością.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów i sprzedaży produktów finansowych i inwestycyjnych.

  • Wiedza z zakresu produktów oraz funkcjonowania rynku finansowego i kapitałowego.

  • Znajomość produktów inwestycyjnych bądź zainteresowanie nimi.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub pokrewne).

  • Proaktywność biznesowa w zakresie obsługi Klientów Zamożnych.

  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami.

Mile widziane

  • Mile widziana licencja maklera papierów wartościowych.

To oferujemy

  • Prestiżowy zawód i renomę Grupy Copernicus z 15 letnia tradycją.

  • Największy portfel rozwiązań inwestycyjnych na rynku.

  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w branży.

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)

  • Biuro w prestiżowej lokalizacji oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Przejrzystą ścieżkę kariery

  • Możliwość budowania własnego zespołu sprzedażowego

  • Niestandardowe podejście do biznesu.