Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Wealth Manager

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Kierownik
  • 2018-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Heritage Real Estate świadczy usługi doradztwa strategicznego, specjalizując się w usługach wealth management na rzecz klientów indywidualnych oraz business consulting dla przedsiębiorców. W związku z dynamicznym rozwojem spółki prowadzimy rekrutację na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Główne zadania na stanowisku to:

    • aktywne pozyskiwanie klientów,
    • zapewnienie klientom wysokiej jakości obsługi poprzez dobór najlepszych produktów inwestycyjnych oraz eksperckie wsparcie,
    • merytoryczne wsparcie klientów w zakresie zarządzania finansami,
    • sprzedaż produktów inwestycyjnych oraz zapewnienie kompleksowej opieki nad klientami,
    • dbanie o wizerunek firmy i budowa długofalowych relacji z klientami w oparciu o kompetencje i doświadczenie.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z klientem przy doborze najkorzystniejszych produktów i usług finansowych (bankowość, pośrednictwo finansowe, TFI, dom maklerski, towarzystwa ubezpieczeniowe),
    • znajomość produktów inwestycyjnych oraz doświadczenie w ich sprzedaży (fundusze inwestycyjne, obligacje korporacyjne, produkty strukturyzowane, produkty regularnego oszczędzania, polisy ubezpieczeniowe),
    • doświadczenie w budowaniu relacji z klientami zamożnymi,
    • gruntowna wiedza z obszaru ekonomii i funkcjonowania rynków finansowych,
    • samodzielność w działaniu oraz nastawienie na cel,
    • przedsiębiorczość,
    • wysoka kultura osobista i profesjonalizm w kontaktach z klientami,
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • konkurencyjna podstawa wynagrodzenia + atrakcyjny poziom prowizji,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, działalności gospodarczej lub w modelu łączonym,
    • szeroka gama produktów zapewniająca komfort pracy i konkurencyjność
    • praca z doświadczonymi ekspertami z branży,
    • udział w ciekawych projektach,
    • indywidualnie dopasowany czas pracy,
    • praca w prestiżowych lokalizacjach.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z dopiskiem „Wealth Manager"
    poprzez przycisk aplikuj:

    Prosimy o dołączenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty