Ta oferta pracy jest nieaktualna od 337 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-15

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: SE/PAV/WD

    Zadania

    • Praca przy najnowszych technologiach i urządzeniach mobilnych
    • Rozwój oraz utrzymanie portalu zarządzania zadaniami w technologiach Angular(2+) oraz .NET
    • Z czasem liczymy na wsparcie w zakresie podstawowego zarządzania bazą danych SQL (dodawanie / rozszerzanie tabelek, zarządzanie kontami, przeszukiwanie)
    • Rozwijanie back-endu w .NET

    Wymagania

    • Doświadczenie w tworzeniu projektów opartych na frameworku Angular (komercyjnym lub nie)
    • Podstawowa wiedza nt. technologii wykorzystywanych przez ten framework: JavaScript/Typescript, HTML5 oraz CSS3 oraz założenia architektury oprogramowania REST
    • Samodzielność w poszukiwaniu i implementacji rozwiązań (we wszelkich dostępnych źródłach)

    Wymagania technologiczne

    • Angular(2+)
    • JavaScript / TypeScript
    • HTML5 / CSS3
    • znajomość środowiska .NET
    • znajomość baz danych SQL
    • znajomość architektury REST
    • znajomość języka angielskiego

    Oferujemy

    • Wolną ręka w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań/ narzędzi/bibliotek
    • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
    • Atrakcyjny pakiet relokacyjny
    • Pracę w młodym, zgranym zespole
    • Udział w ciekawych projektach
    • Prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologiczną)
    • Kartę Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Kartę lunchową
    • Dofinansowanie nauki języka angielskiego, możliwość nauki języka koreańskiego

    Jeśli brzmi to jak Twój kolejny krok w karierze, czekamy na Ciebie.

    Aplikację w języku angielskim prosimy przesłać klikając na przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”

    Daj się złapać w sieć.

    Pracuj z nami

    #WSAMSUNGU!