Ta oferta pracy jest nieaktualna od 80 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Web Developer

  • Nagawczyna (pow. dębicki), podkarpackie
  • Specjalista
  • 29.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy Nagawczyna k. Dębicy

    Wymagania:

    • Doświadczenia poparte zrealizowanymi projektami
    • Bardzo dobra znajomość HTML5 i CSS
    • Dobra znajomość Jquery i Bootstrap
    • Podstawowa znajomość PHP i MySQL
    • Mile widziane doświadczenie w pracy z Magento 2 oraz Wordpress
    • Umiejętności analitycznego myślenia
    • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
    • Otwartość i komunikatywność
    • Dokładność, dbałość o szczegóły, rzetelność.

    Zakres zadań:

    • Kompleksowe wdrażanie stron WWW;
    • Wsparcie zespołu w warstwie frontend sklepów internetowych
    • Optymalizacja formularzy pod kątem UX
    • Przygotowywanie newsletterów

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Możliwość samodzielnego realizowania zadań
    • Pracę z najnowszymi technologiami
    • Możliwość rozwoju
    • Narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku
    • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o
    Nagawczyna 109 C, 39 -200 Dębica
    Więcej o nas: www.olimp-labs.com

    Prośba o zamieszczenie dopisku na CV:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883."