Logo Pracuj.pl

Web Analyst

IT Connect Sp. z o.o.O firmie

8 000–13 000
netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie lejka shopping-flow w Google Analytics oraz Google Data Studio
  • Pobieranie danych z DWH i matchowanie z danymi w Google Analytics
  • Przygotowanie struktury zdarzeń dla trackingu
  • Analizy wielowymiarowe / cross-produktowe – analiza dużych zbiorów danych
  • Badanie efektywności działań projektowych
  • Rozwój i usprawnianie narzędzi w zakresie raportowania i analizy danych, szczególnie w kierunku automatyzacji pracy
  • Utrzymanie repozytorium danych oraz rozbudowa o nowe źródła danych
  • Analizy wielowymiarowe testów A/B

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w obszarze analizy danych
  • Wykazujesz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu rekomendacji z przeprowadzonych analiz
  • Cechuje Cię samodzielność oraz komunikatywność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie

To oferujemy

  • praca u wiodącego operatora telekomunikacyjnego w zespole wdrażającym rozwiązania chmurowe GCP na potrzeby wewnętrzne.
  • preferowana forma współpracy to B2B.
  • możliwość korzystania z karty sportowej oraz prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

IT Connect Sp. z o.o.

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Web Analyst, dolnośląskie