Oferta pracy

Web Content Administrator

Performance Media sp. z o. o. sp. k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • WordPress

O projekcie

Zarządzanie treścią na stronach typu WordPress, Episerver (albo w innych CMS’ach) nie jest Ci obce?

Znasz HTML/CSS, a przy okazji radzisz sobie z dokumentacją w języku angielskim? Myślisz nieszablonowo i nie boisz się wyzwań?

Jeżeli tak, to świetnie! Zacznij z nami swoją karierę w IT!

Twój zakres obowiązków

  • zajmiesz się zarządzaniem treścią na stronach internetowych naszych klientów (m.in.: opisy i zdjęcia produktów, banery, artykuły);

  • będziesz odpowiedzialny za publikację artykułów na stronach, a w tym: stylowanie tekstu, dostosowywanie grafik;

  • poznasz tajniki tworzenia stron internetowych i rozwiniesz umiejętność kodowania w HTML i CSS.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu treścią na stronach w CMS-ach;

  • podstawowa znajomość HTML/CSS;

  • dobra obsługa pakietu MS Office;

  • język angielski w stopniu umożliwiającym swobodne czytanie briefów i dokumentacji;

  • poczucie odpowiedzialności za swoją pracę, samodzielność i umiejętność ustalania priorytetów;

  • poczucie humoru mile widziane! :)

Mile widziane

  • doświadczenie z  Contentful lub innym Headless CMS'em.

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • rozwój w jednej z najlepszych agencji marketingu internetowego w Polsce

  • pracę, do której chce się przychodzić w poniedziałek rano:)

  • atmosferę, w której Ty i Twoje pomysły się liczą!

  • wsparcie doświadczonego Team Leadera w rozwoju Twojej kariery w IT

  • dużą dawkę wiedzy i możliwość uczenia się od najlepszych!

  • przyjazny i ceniący poczucie humoru zespół specjalistów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • paczki świąteczne