Logo Pracuj.pl

Junior Web Content Specialist

Profitroom S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzaniem treści, zdjęć oraz ich tłumaczeń na strony WWW
  • Pisaniem krótkich treści
  • Testowaniem stron WWW
  • Przygotowaniem listy poprawek po testach
  • Kontaktem z klientem (telefonicznym i mailowym)
  • Współpracą z Project Managerem oraz innymi zespołami

Nasze wymagania

  • Umiejętnością przeredagowania i formatowania treści
  • Umiejętnością doboru zdjęć względem treści na stronie
  • Znajomością języka angielskiego min. na poziomie B2
  • Podstawową znajomością obsługi narzędzi do zarządzania treścią stron www
  • Umiejętnością priorytetyzacji zadań i ich przydziału
  • Umiejętnością raportowania wykonanych zadań
  • Samodzielnością, dokładnością, zaangażowaniem

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Zdobycie doświadczenia w obszarze Agile, Scrum, Kanban
  • Pracę w 100% zdalną teraz i po pandemii

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • pikniki rodzinne

Junior Web Content Specialist, opolskie