Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Web Designer - Graphic Designer - Grafik komputerowy

HARDWARE DIRECT

  • Cybernetyki 9, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Cybernetyki 9

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie stron internetowych

  • Nadzór nad realizacją projektów i współtworzenie stron internetowych

  • Projektowanie znaków graficznych, logotypów, ikon, infografik i animacji

  • Tworzenie materiałów reklamowych takich jak mailingi, banery i filmy promocyjne

  • Obróbka zdjęć

Nasze wymagania

  • Doświadczenie poparte sukcesami w projektowaniu stron internetowych

  • Doskonałe zdolności tworzenia grafiki komputerowej oraz filmów wideo

  • Doskonała znajomość narzędzi graficznych (pakiet Adobe)

  • Doskonała znajomość zagadnień UI/UX oraz web designu

  • Znajomość technik tworzenia stron internetowych (HTML5, CSS, Javascript)

  • Profesjonalizm, zmysł artystyczny, dbałości o szczegóły oraz kreatywność

Mile widziane

  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio

  • znajomość bibliotek takich jak bootstrap czy material design

  • znajomość zagadnień SEO oraz SEM

  • znajomość technik fotografii produktowej

To oferujemy

  • Udział w ambitnych projektach

  • Dużą samodzielność i autonomię w działaniu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Jesteśmy niezależnym dystrybutorem sprzętu serwerowego i sieciowego. Posiadamy kilkadziesiąt tysięcy produktów IT w magazynie i otwieramy nasze oddziały w innych krajach na świecie. Naszymi klientami są największe firmy w Polsce, którym dostarczamy najnowsze technologie serwerowe

Przewiń do profilu firmy